ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Салернитана и Милан завършиха при 2:2 в среща от 17-ия кръг на италианската Серия "А".

Водени от легендата на "росонерите" Филипо Индзаги домакините от Салернитана започнаха силно и пропуснаха да поведат в шестата минута след удар на Булайе Диа.

Фикайо Томори изведе Милан напред с 17-ата минута, след като направи добавка с глава за 1:0.

Антонио Кандрева пропусна да изравни с удар над напречната греда в 32-ата минута, но десет по-късно асистира на Федерико Фасио за 1:1.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Рубен Лофтъс-Чийк пропусна да се разпише за Милан в 60-ата минута, но вратарят на Салернитана спаси удара му.

Домакините успяха да поведат три минути по-късно след хубав удар на Антонио Кандрева в долния десен ъгъл (2:1).

Пет минути по-късно Салернитана можеше да вкара трети гол, но Майк Менян спаси опасен изстрел на Матеуш Леговски.

Оливие Жиру пропусна да изравни в 82-ата минута, но в 90-ата фиксира равенството с глава - 2:2.

В следващите минути напрежението взе връх и едва не се стигна до бой между играчи на двата тима.

Милан е на трето място в класирането с 33 точки, докато Салернитана е твърдо на последната позиция с едва 9.