Шампионът Милан се издъни и завърши 0:0 при визитата си на Сасуоло в междинния четвърти кръг на италианската Серия "А".

Домакините имаха страхотен шанс да поведат в 21-ата минута, когато Алесандро Флоренци фаулира Гиоргис Кирякопулос в наказателното поле. При последвалата дузоа Доменико Берарди обаче пропусна, след като Майк Мениан спаси удара му.

В 40-ата минута Оливие Жури овладя добро подаване, преодоля пазача си, но стреля встрани от вратата.

Милан опита натиск след почивката, но така и не стигна до чисто голово положение. В добавеното време на срещата Де Кетеларе намери Леао в наказателното поле, португалецът стреля опасно, но Консили спаси.

След равенството Милан има 8 точки на върха. Сасуоло е на 12-а позиция с 4 точки.

В следващия кръг за "росонерите" предстои дерби с градския съперник Интер.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!