ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как звездите на отборите от efbet Лига прогнозираха мача - ТУК

Милан победи Рома с 3:1 в среща от 20-ия кръг на италианската Серия "А" и увеличи на три сериятаот поредни мачове без победа на тима на Жозе Моуриньо.

Ясин Адли откри резултата за домакините в 11-ата минута, след като бе изведен от Тижани Райндерс.

След половин час игра двата тима размениха по една опасност.  Тео Ернандес стреля опасно за Милан, а  Зеки Челик за Рома.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Пет минути преди края на първото полувреме Леонардо Спинацола  пропусна да изравни за Рома.

Втората част започна отлично за Милан и Оливие Жиру вкара за 2:0 след изстрел с глава. След малко повече от час игра Рома получи дузпа, превърната в гол от Леандро Паредес.

Тео Ернандес обаче сложи точка на спора в 84-ата минута след пас на Оливие Жиру и с помощта на напречната греда фиксира крайното 3:1.

Победата на домакините можеше да е още по-изразителна, ако изстрелът на Юнус Муса в 90-ата минута не бе срещнал лявата греда.

С успеха "росонерите" увеличиха преднината си на третото място на 8 точки пред четвъртия Фиорентина.

Рома е на девета позиция с 29, което е под очакванията и бъдещето на треньора Жозе Моуриньо започва да изглежда несигурно.