ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Наполи и Милан завършиха при 2:2 в едно от дербитата от 10-ия кръг на италианската Серия "А" тази вечер.

"Росонерите" пропуснаха да открият резултата още във втората минута след удар на Оливие Жиру.

Именно той успя да се разпише 20 минути по-късно при центриране и с глава прати топката в мрежата - 1:0.

Пет минути по-късно Матео Политано пропиля добра възможност да изравни, но не уцели вратата.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

След половин час игра Милан поведе с 2:0, а автор на попадението отново бе Жиру, разписал се след центриране на Давиде Калабрия.

Преднината на Милан можеше да стане класическа в 41-ата минута, но Тижани Райндерс пропусна.

Пет минути след почивката Наполи върна интригата с попадение на Матео Политано, разписал се с удар от няколко метра за 1:2.

Няколко минути по-късно вратарят на Милан Майк Менян трябваше да се намесва решително при удар на Джовани Ди Лоренцо.

Наполи стигна до равенството в 63-ата минута с гол от фаул на Джакомо Распадори за 2:2.

Рафаел Леао получи възможност да изведе Милан напред в резултата в 67-ата минута, но стреля твърде слабо в долния ляв ъгъл.

Домакините заиграха с човек по-малко в последните минути заради втори жълт картон на защитника Натан. Това можеше да повлия на крайния резултат след много опасен удар на Давиде Калабрия с глава, който обаче премина покрай вратата и равенството се запази.

Милан и Наполи също остават на местата си в класирането, съответно трето и четвърто с 22 и 18 точки. Лидер е Интер с 25 точки, следван от Ювентус с 23.