Торино победи Специя с 2:1 в среща от 34-ия кръг на футболното първенство на Италия. Българският защитник Петко Христов игра пълни 90 минути за гостите.

Саша Лукич реализира и двете попадения за успеха, след като беше точен в 4-ата от дузпа и в 69-ата минута. Рей Манай вкара от дузпа за Специя в шестата минута на добавеното време на двубоя.

Торино е на 11-о място в класирането на Серия А с 43 точки от 33 мача, а Специя заема 15-а позиция с 33 точки и двубой повече.

В друга среща от кръга Аталанта спечели като гост на Венеция с 3:1.

Головете за Аталанта вкараха Марио Пашалич в 44-ата минута, Дуван Сапата три по-късно и Луис Муриел в 63-ата.

За домакините Домен Чърнигой реализира единственото попадение в 81-ата минута. Гол за Венеция беше отменен в началото на срещата заради засада.

Аталанта е осмо място в класирането с 54 точки от 3 3мача, а Венеция се смъкна на последната позиция с 22 точки.