ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Носителят на Купата на Интер отпадна на 1/8-финал от турнира след загуба с 1:2 от Болоня на свой терен.

Джовани Фабиан пропусна първата добра възможност за Болоня в мача в 12-ата минута, след като прати топката покрай гредата.

Интер поиска дузпа в 18-ата минута за падане на Давиде Фратези в наказателното поле, но реферът замълча.

Фратези можеше да вкара гол в 31-ата минута, но вратарят на Болоня спаси. Минути след почивката Марко Арнаутович от Интер също пропиля възможност за попадение.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Такова не падна и в 65-ата минута, в която Федерико Равалиа спаси дузпа на Лаутаро Мартинес.

Минути след това аржентинецът пропиля още една добра възможност, а до края вратарят на Болоня спря и Федерико Димарко от това да вкара гол.

Резултатът бе открит във втората минута на продължението. Карлос Аугусто засече топката след корнер и с глава се разписа за 1:0.

Болоня обаче нанесе двоен удар в края с попадения на Сам Беукема в 112-ата минута, разписал се под напречната греда и Дан Ндойе четири минути след това, оформил крайното 2:1.

На 1/4-финалите Болоня ще срещне Фиорентина.