Торино и Парма завършиха наравно 1:1 в първи мач от Серия "А" след подновяването на италианския шампионат след 103-дневна принудителна пауза заради пандемията от коронавирус. Голът за домакините бе дело на Никола Н'Кулу, а за гостите се разписа Юрай Куцка.

Торино поведе в 15-ата минута – след изпълнение на корнер Никола Н'Кулу стреля с глава, а стражът на гостите Луиджи Сепе опита да спаси удара му, но топката влетя в мрежата му.

В 31-ата минута Жервиньо подаде почти от аут линията към Юрай Куцка, който с мощен шут възстанови равенството.

По подобие на Сепе при гола на Торино и Салваторе Сиригу опита да избие, но не успя.

В 48-ата домакините получиха правото да изпълнят дузпа, след като Симоне Якопони фаулира Симоне Едера. Зад топката застана капитанът Андреа Белоти, но шутът му бе отразен от  Сепе.

Парма е на 8 място във временното класиране с 36 точки, докато Торино е на 15-а пoзиция с 28.