Италианският гранд Милан продължава да затъва в Серия "А". Хората на Марко Джампао загубиха с 1:2 гостуването си на Торино и вече са само на 2 точки от зоната на изпадащите.

"Росонерите" притежават едва 6 точки след първите 5 кръга, които им отреждат незавидната тринадесета позиция в първенството. "Биковете" пък спечелиха деветата си точка, с която излизат на шестото място.

В днешния двубой Милан взе преднина чрез дузпа, която бе реализирана от Пьонтек в 18-ата минута. Те водеха в резултата до 72-ата минута, когато Андреа Белоти изравни, а 4 минути по-късно същият направи и пълния обрат след задна ножица.

Така "росонерите" записаха втора поредна загуба и общо трета от началото на сезона в рамките на пет срещи.