ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Наполи загуби с 0:3 като гост на Торино в среща от 19-ия кръг на Серия "А" и записа четвърти пореден мач без успех.

Головото шоу започна 120 секунди преди почивката. Антонио Санабрия се озова очи в очи с вратаря на гостите Пиерлуиджи Голини и не сгреши (1:0).

Новото попълнение на Наполи Валтер Мацоки се появи в игра през втората част, но остана на терена едва 4 минути, преди да получи директен червен картон.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Две минути по-късно Никола Влашич вдигна на крака трибуните, след като хубав удар извън наказателното поле влетя в долния десен ъгъл на Наполи 2:0).

След малко повече от час игра Алесандро Бонджорно с глава след центриране от ъглов удар довърши шампионите (3:0), а феновете на гостите започнаха да буйстват, което доведе до временно прекратяване на срещата.

Шампионът на Италия се свлече на девето място в класирането, на точка пред Торино.