Шампионът на Италия Интер направи първа грешна стъпка в новото първенство, завършвайки 2:2 със Сампдория в мач от третия кръг на Серия "А". Федерико Димарко вкара страхотен гол в 18-ата минута и даде преднина на "нерадзурите", които допуснаха изравняване в 33-ата. Тогава Мая Йошида се разписа за Сампдория - 1:1.

Още до почивката Интер съумя отново да поведе. В 44-ата Лаутаро Мартинес получи пас от Николо Барела и засече неспасяемо топката от въздуха - 1:2.

В началото на второто полувреме домакините стигнаха до нов гол. Томазо Ауджело направи 2:2 с красиво попадение, а до края така и не беше излъчен победител, въпреки по-силната игра на Интер, воден от наставника Симоне Индзаги.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

"Нерадзурите" бяха спечелили първите си две срещи в новото първенство (4:0 над Дженоа и 3:1 срещу Верона), като след равенството днес са втори във временното класиране със 7 точки.

Сампдория е с едва 2 точки в актива си и заема 13-ата позиция.