Парма победи с 2:1 Милан в мач от втория кръг на Серия "А" в Италия. Денис Ман откри резултата за домакините още във втората минута, като така завърши и първото полувреме.

"Росонерите" все пак успяха да изравнят в 66-ата минута чрез американския национал Кристиан Пулишич. Това обаче не беше всичко, защото десет минути по-късно Матео Канчелиери отново даде преднина на Парма, което се оказа достатъчно за крайния успех на новака в Серия "А".

Бившият отбор на Христо Стоичков е на второ място във временното класиране с 4 точки от два мача. Милан е на 16-ата позиция, като има само точка от равенството с Торино на старта (2:2).

В друг мач от тази вечер Удинезе се наложи над Лацио с 2:1. Лоренцо Лука изведе тима от Удине напред в резултата в петата минута, а в 49-ата Флориан Товен направи 2:0.

В 68-ата минута Хасан Камара от домакините получи втори жълт картон и беше изгонен.

В петата минута на добавеното време датският нападател на "орлите" Густав Исаксен върна едно попадение, но нямаше време за повече.

Удинезе е на първо място с 4 точки, Лацио има 3.