Специя стигна до равенство 1:1 при визитата си на Верона в мач от 34-ия кръг на италианската Серия "А". Българският национал Андрей Гълъбинов изгледа мача от резервната скамейка на гостите.

Верона вкара още в 4-ата минута гол чрез Кевин Лазаня, но попадението му бе отменено след намесата на видеоповторението заради засада. Лазаня се разписа и в 43-ата минута и отново гол нямаше заради засада след вдигнат флаг на страничния съдия.

Еди Салседо (46) даде преднина на домакините с гол секунди след почивката, а Специя стигна до точката в самия край на срещата, когато резервата Рикардо Сапонара реализира за 1:1.

След хикса Верона заема десетото място с 42 точки, докато Специя е на 15-а позиция с 34 пункта и на три пред зоната на изпадащите.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И КЛАСИРАНЕ В СЕРИЯ "А"