Намиращият се на 13-о място в класирането на Серия "А" Торино нанесе срамна загуба с 4:0 на претендента за евротурнирите Фиорентина.

Головото шоу започна в 19-ата минута с попадение на Уилфред Синго. Само няколко минути по-късно (23') Йосип Брекало се възползва от разбъркване пред вратата на "виолетовите" и покачи на 2:0. Кошмарът на Фиорентина продължи и в 31-ата минута отново Брекало се озова в чудесна позиция и се разписа за 3:0.

Убийствената ефективност на гостите продължи и те вкараха четвърти гол с четвъртия си точен удар в 58-ата минута. Арналдо Санабриа беше изведен сам срещу вратаря и прати топката в мрежата.

Фиорентина се събуди в 71-ата минута  с опасен удар на Николас Гонсалес, който обаче беше спасен от вратаря на съперника.

Торино се изстреля с четири места и вече е девети с 28 точки, докато Фиорентина остава на шесто място с 32.