Торино и Милан завършиха при 0:0 в среща от 32-ия кръг на италианската Серия А.

Домакините от Торино първи бяха близо до гола, но Белоти стреля покрай вратата с глава в 13-ата минута. Милан показа зъби в 29-ата минута и поиска дузпа за падане на Алексис Салемакерс в наказателното поле.

Торино започна по-силно и втората част, като в 50-ата минута Мергим Войвода  стреля опасно към вратата на Милан, но Мик Менян се намеси.

"Росонерите" натиснаха газта преди изтичането 60 минути игра, като в 57-ата Сандро Тонали пропусна добра възможност, а в 59-ата Тео Ернандес проби опасно и падна в наказателното поле, но дузпа не бе отсъдена.

Четвърт час преди края и двата тима имаха възможности за гол, но Сандро Тонали (Милан) и Андреа Белоти (Торино) пропуснаха.

В последните минути на двубоя Милан имаше претенции за дузпа за нарушение срещу Жуниор Месиаш, но съдията подмина ситуацията.

Милан продължава да води с две точки пред Интер, но е с мач повече и може да слезе от върха при победа на "синьо-черните".