ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Фиорентина нямаше проблеми при гостуването на Верона и спечели с категоричното 3:0 срещата от 24-ия кръг на Серия "А". Двубоят беше белязан от страхотен гол на Кристиано Бираги в края.

В 89-ата минута той прехвърли вратаря на домакините Лоренцо Монтипо с изключителен удар от пряк свободен удар малко зад центъра. Страхотното изпълнение на Бираги хвана неподготвени част от играчите на домакините, а при изстрела му фаулираният му съотборник още лежеше на земята, превивайки се от болка.

Голът, колкото и ефектен, бе и неспортсменски, и със сигурност доста ще се дискутира.

Направи впечатление, че Бираги изобщо не се поинтересува за състоянието на фаулирания си съотборник, а директно се засили към топлата и я изрита мощно към вратата на гостите.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Преди това точни за "виолетовите" бяха още Антонин Барак в 12-ата минута и Артур Кабрал в 38-ата.

С победата Фиорентина прекъсна лошата си серия от шест поредни мача без успех и се изкачи на 12-ото място с 28 точки. Верона остава в зоната на изпадащите със 17.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!