Аталанта и Рома завършиха при резултат 3:3 в мач от 33 кръг на Серия „А“, който премина през обрати, а „вълците“ изтърваха два гола аванс.

Лука Дин откри резултата за Рома в 23-ата минута, а четири минути по-късно Раджа Наинголан удвои.

В 33-ата минута Марко д'Алесандро върна едно попадение за домакините от Бергамо, а в 37-ата резултатът вече беше равен след попадение на Марко Бориело с глава.

Бориело беше точен и в 50-ата минута, като по този начин даде на Аталанта аванс в резултата. Четири минути преди края на мача обаче Франческо Тоти изравни с удар от границата на наказателното поле.

С това равенство Рома събра актив от 65 точки и се доближи на пет точки от втория Наполи. Аталанта е 14-и с 33 точки.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!