Кремонезе с Валентин Антов в състава си се класира на финален бараж за влизане в Серия "А", след като победи Катандзаро с 4:1 у дома в полуфиналния мач-реванш и след 2:2 в първия мач с общ резултат 6:3 продължи напред.

Домакините реализираха три попадения още през първото полувреме. Франко Васкес бе точен в 12-ата минута, а седем по-късно Кристиан Бунаиуто покачи на 2:0. В 37-ата минута Масимо Кода се разписа за 3:0. Катандзаро остана с човек по-малко в 63-ата минута след червен картон на Енрико Брингола. В 69-аъа Леонардо Серникола вкара за 4:0, а в 80-ата Матиас Антонини оформи крайното 4:1.

Валентин Антов играе като преотстъпен в Кремонезе от Монца и дори при промоция, не е сигурно дали ще остане в отбора за постоянно. За Кремонезе предстоят два финални мача срещу Венеция, които ще определят кой влиза в елита на Италия.