Медиите в Италия разкриха пикантни подробности от бурната реакция на треньора на Рома Жозе Моуриньо след загубата на тима му от Интер (0:2) в 1/4-финал за Купата на Италия.

След края на срещата португалецът излял целия си гняв върху момчетата си, които допуснаха гол още във втората минута, а след това и втори в 68-ата.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

"Искам да знам защо се оср*хте така в първите 10 минути. Защо не издържахте поне 10 минути? Питам вички, без изключение! Искам да знам защо в последните две години сте едно нищо. Ако се държим като малък клуб и реферите ще гледат така на нас. Интер е супер отбор, но вместо да се мерим с тях, ние се прецакахме сами.

Знаете ли? Най-големият недостатък на мъжа е да няма топки. Да няма характер. Вас страх ли ви е от големите мачове? Мъже ли сте? Имате ли топки изобщо? Искате ли да играете в Серия С, без напрежение, без големи стадиони, без трофеи", крещял Моуриньо на играчите си след мача във вторник вечер, съобщават местните медии.