Вратарят на четвъртодивизионния италиански Месина – Армандо Приско, получи червен картон, тъй като облекчи физиологичните си нужди по време на нулевото равенство с Игеа Виртус от шампионата на Серия „D“.

„Всеки ден пия по 2-3 литра вода. Ходих до тоалетната още с пристигането ни на стадиона, а след това и преди загрявката. Отбих се преди началото на мача и на почивката, но повече не може да търпя. Ходех в кръг по терена и сигурно съм изглеждал като ненормален.

Преди една смяна забелязах, че предстои спиране на играна и опитах да се възползвам от ситуацията. Имитирах разтягане пред рекламните пана. Никой не видя какво правя, с изключение на съдията. Знам, че той действаше по правилата като ме изгони, но аз не съм правил нищо неприлично. Разбирам, че на стадиона имаше много деца и затова опитах да прикрия действията си. Не постъпих правилно, но повече не можех да стискам“, призна Приско.