ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Бившият юноша на ЦСКА Йоан Борносузов прави истински фурор по терените в Италия. 19-годишният нападател играе за младежката формация на Дженоа в своята възрастова група.

Само преди няколко дни синът на бившия младежки национал Атанас Борносузов донесе победата на тима си с 1:0 над Падуа в мач от първенството на Примавера 2 на Ботуша.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Йон беше точен в 59-ата минута, когато се разписа след солова акция. Това беше петото му попадение и за „грифоните“ в шампионата, като три от тях са били победни – срещу Албинолефе, Фералписало и Падуа.

Благодарение на представянето на младия българин младежката формация на Дженоа е истински хит и няма загуба вече в 24 поредни мача в шампионата и купата на Италия.

Наскоро Йоан Борносузов класира тима си и на полуфиналите за купата на Италия, след като с глава донесе победата на тима си като гост на Милан на четвъртфиналите.