Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Ювентус победи Торино с 1:0 като гост в двубой от десетия кръг на италианската Серия "А".

Първият половин час не донесе нищо по-интересно за феновете по трибуните, след което Ювентус пропиля две добри възможности.

Душан Влахович и Мануел Локатели пропуснаха в 35-ата минута, а Локатели го стори и в 51-ата.

Малко преди да изтече час игра Никола Влашич от Торино можеше да открие резултата от чудесна позиция, но Войчех Шчесн спаси.

Душан Влахович бе на косъм от гола в 74-ата минута, но топката бе избита в корнер. След него обаче сърбинът не сгреши и вкара победния гол в срещата за крайното 1:0.

До края не падна друг гол, а в трите точки Ювентус вече е на седма позиция с 16 точки. Торино е на 11-а с 11.