Кристиано Роналдо реализира първото попадение за Ювентус под ръководството на Андреа Пирло. Шампионът на Италия прегази с 5:0 Новара в контрола, която беше неофициален дебют за новия треньор.

Роналдо откри резултата в 20-ата минута след подаване на Деян Кулушевски. До почивката не падна нов гол. През второто полувреме "бианконерите" изцяло доминираха и вкараха четири попадения във вратата на третодивизионния съперник. Точни бяха Аарън Рамзи (в 56-ата минута) и Марко Пяца (в 66-ата). В добавеното време 20-годишният халф Маноло Портанова се разписа на два пъти - в 91-ата и 93-ата минути, за да се стигне до крайното 5:0.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Това беше първа и последна проверка на Ювентус преди началото на сезона. Точно след седмица Роналдо и компания приемат Сампдория на старта на първенството в Серия "А".

Титулярният състав на Ювентус: Счесни, Сандро, Бонучи, Киелини, Данило, Куадрадо, Маккени, Рабио, Рамзи, Кулушевски, Роналдо