Ювентус направи нова грешна стъпка в Серия "А", като стигна само до равенство 2:2 при гостуването си на един от борещите се да не изпадне Верона.

"Бианконерите" дори трябваше да се борят за точката, след като два пъти изоставаха в резултата. Микаел Фолоруншо изведе Верона напред в резултата в 11-ата минута, а Душан Влахович изравни за Юве четвърт час по-късно.

В началото на втората част Тиджани Нослин отново даде аванс на домакините, но малко след това Адриен Рабио спаси тима на Масимилиано Алегри от резил - 2:2.

Ювентус вече изостава с 9 от Интер, като лидера има и мач по-малко. Ако утре Милан спечели гостуването си на Монца, "росонерите" ще изпреварят "бианконерите" и ще се изкачат на втората позиция. Верона е на 18-ото място.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ИТАЛИАНСКАТА СЕРИЯ "А" - ТУК!