Ювентус се върна на победния път в Серия "А". След като преди няколко дни допусна поражение от Милан (0:1), днес шампионът на Италия победи с 4:1 Сампдория в среща от 10-ия кръг на местния шампионат.

Домакините започнаха по перфектен начин срещата и до 9-ата минута водеха с 2:0. Марио Манджукич откри след само четири минути игра, възползвайки се от пас на Хуанд Куардадо. Малко по-късно "бианконерите" нанесоха своя втори удар в мача. Джорджо Киелини се разписа с глава, засичайки центриране от корнер.

До края на първата част Ювентус продължи да е по-дейният отбор, но не съумя да реализира трети гол.

В 57-ата минута Патрик Шик намали с удар от движение. Осем минути по-късно Мриалем Пянич вкара за 3:1, а малко преди края на редовното време Киелини вкара втория си гол в мача, оформяйки крайния резултат.

Ювентус се намира на върха в класирането с актив от 24 точки. Сампдория е 15-а позиция с 11 пункта.