Ювентус победи Бреша с 2:0 у дома в среща от 24-ия кръг на Серия "А", с което се върна на върха преди двубоя на Интер с Лацио от 21:45 часа тази вечер. Мачът се очакваше да бъде лесен за Юве, което се и случи, а торинският гранд игра без голямата си звезда Кристиано Роналдо, който получи почивка и не попадна в групата.

Пауло Дибала в 38-ата минута и Хуан Куадрадо в 75-ата вкараха за Ювентус с два от десетте точни удара, докато съперникът едва два пъти накара Войчех Шченсни да се намесва. Задачата на лидера в Серия "А" се улесни още повече в 37-ата минута, когато Флориан Айе от Бреша беше изгонен за втори жълт картон.

В други срещи от Италия от днес: Удинезе - Верона 0:0, Сампдория - Фиорентина 1:5, Сасуоло - Парма 0:1.