Зрелище за начало на кръга в Италия ВИДЕО

Голова фиеста и по точка за втория и опашкар

снимка: Getty Images/Gulliver
1 от 1

Сасуоло и Торино завършиха зрелищно 3:3 в първия мач от петия кръг на италианската Серия „А“.

Карол Линети (30) изведе гостите напред в резултата, а до края на първата част обаче нямаше други голове.

Голова фиеста настъпи в последните 20 минути на мача. Филип Джуричич (71) възстанови равенството, а скоро след това Андреа Белоти (77) върна предимството на „биковете“ преди Саша Лукич (79) да увеличи аванса им.

С два светкавични гола на Влад Кирикеш (84) и Франческо Капуто (85) домакините изравниха за 3:3 и се добраха то точката.

Сасуоло продължава доброто представяне през този сезон и затвърди втората си позиция с 11 точки и една по-малко от лидера Милан. Торино спечели първа точка през настоящия сезон и е предпоследен преди оставащите срещи от кръга.