Барселона и Ювентус завършиха 2:2 в приятелски мач, игран  в Далас.  Усман Дембеле и Мойс Кийн изпъкнаха над всички с по два гола за двата отбора.

Каталунците първи имаха шанс да вкарат, но новата покупка Левандовски пропусна. В 34-ата минута Усман Дембеле откри чрез брилянтен пробив, когато финтира трима по   крилото и от малък ъгъл изненада Войчех Шчесни.

Пет минути след това Хуан Куадрадо получи топката на лявото крило и центрира ниско във вратарското поле, където Мойс Кийн отблизо изравни.

При ответната атака Дембеле отново се разписа след поредната си красива солова акция. Той отново проби отдясно, финтира Куадрадо и Мануел Локатели, след което сви топката навътре и с перфектен удар с левия крак вкара.

В 52-ата минута Локатели се пребори за топката в наказателното поле, чуквайки я към Кийн, който пак отблизо оформи крайното 2:2.

Следващата контрола на Барса е на 31 юли в  Ню Йорк  срещу местния Ню Йорк Ред Булс. Същия ден Ювентус и Реал Мадрид играят в Лос Анджелис.