ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Вижте прогнозите на Атанас Зафиров и Исак Гозес за крайния резултат от мача!

Черно море победи Крумовград с 3:2 в среща от 18-ия кръг на efbet Лига.

"Моряците" поведоха в резултата след четвърт час игра след триходова комбинация, завършена от Васил Панайотов със силен и точен удар от границата на наказателното поле (1:0).

​Първата добра възможност за гостите от Крумовград дойде в 19-ата минута. Алекс Колев си освободи пространство, но стреля твърде леко.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Минута преди края на първото полувреме Черно море нанесе втори удар по съперника. Мазир Сула намери Алекс Фернандес непокрит на далечната греда и той отблизо вкара за 2:0.

Десет минути след почивката Фернандес отбеляза втория си гол в срещата с бомбен удар от над 20 метра за 3:0.

Крумовград намали резултата в 67-ата минута след комбинация между Алекс Колев и Димитър Тонев (3:1).

Минути преди края Божидар Кацаров успя да направи добавка отблизо след удар в гредата на Алекс Колев и се разписа за 3:2.

В последните минути феновете на "Тича" изтръпнаха след опасен удар към вратата на "моряците", но Иван Дюлгеров се справи.

Черно море остава на второто място в класирането на две точки от лидера ЦСКА. Крумовград е на 11-а позиция с 18.

ЧЕРНО МОРЕ - КРУМОВГРАД 3:2
1:0 Васил Панайотов (15'), 2:0 Алекс Фернандес (44'), 3:0 Алекс Фернандес (54'), 3:1 Димитър Тонев (67'), 3:2 Божидар Кацаров (86')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата. Перфектни условия за игра във Варна.
15'  ГООООЛ за Черно море! Мазир Сула намери Атанас Илиев вдясно от вратата, той върна към дъгата на наказателното поле, където Васил Панайотов засече топката във вратата за 1:0.
19' Първи удар на Крумовград! Алекс Колев стреля, но без проблем за Дюлгеров.
44'  ГООООЛ за Черно море! Мазир Сула проби отляво и пусна успореден на голлинията пас към далечната греда, където Алекс Фернандес я насочи във вратата за 2:0.
45+1' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
54'  ГООООЛ за Черно море! Алекс Фернандес стреля силно от над 20 метра, Благой Макенджиев не реагира добре и топката влетя в мрежата му.
67'  ГООООЛ за Крумовград! Алекс Колев "свали" висока топка за Димитър Тонев, който се разписа с премерен изстрел в долния ляв ъгъл.
86'  ГООООЛ на Крумовград! Силен удар на Алекс Колев срещна гредата, топката попадна у Божидар Кацаров, който отблизо я вкара в мрежата за 3:2.
90+3' Опасен удар към Иван Дюлгеров, но вратарят на Черно море се справи.
90+4' Край на мача!

Черно море ЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров – 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов – 27. Даниел Димов (К), 71. Васил Панайотов  , 5. Пабло Гарсия – 11. Алекс Фернандес   (86'  23. Едгар Пашеко), 9. Атанас Илиев (64'  86. Исмаил Иса), 8. Мазир Сула (78'  19. Александър Василев)
Резерви: 84. Християн Славков – 4. Росен Стефанов, 17. Мартин Милушев, 33. Мишаел Алвес, 35. Арлинд Дакай, 39. Николай Златев
Треньор: Илиан Илиев

Крумовград КРУМОВГРАД: 21. Благой Макенджиев – 6. Жеферсон Манярес (46'  2. Джунейт Али), 5. Матей Шимич, 72. Раян Сенхаджи, 18. Клайдер Машедо , 91. Вячеслав Велев (72' 80. Китан Василев) – 44. Божидар Кацаров (К) , 17. Патрик Луан (71' 14. Даниел Миланович)  – 10. Серкан Юсеин (71'  88. Ренан Ареяс)  – 13. Диего Рапосо (59'  23. Димитър Тонев ), 9. Александър Колев
Резерви: 12. Николай Пранджев, 20. Джунейт Яшар, 30. Жак Пехливанов, 77. Октай Юсеин
Треньор: Станислав Генчев

Съдия: Иво Андреев
Стадион: "Тича", Варна
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР