ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Крумовград победи Локомотив (София) с 2:0 като гост в среща от 22-ия кръг на efbet Лига и и вече има четири поредни успеха в първенството.

Срещата започна по-добре за гостите, които след пропуск на Алекс Колев в 11-ата минута, успяха да поведат в 19-ата. Серкан Юсеин засече центриране и заби топката в мрежата за 1:0.

По-малко от десет минути след това и Ренан стреля към вратата на домакините, но твърде слабо.

Първият опасен удар на сметката на Локомотив дойде в 39-ата минута и бе дело на Мики Орачев.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Десет минути след почивката и Симеон  Мечев шутира опасно от дистанция към вратата на Крумовград, но Янко Георгиев бе на мястото си.

Гостите отвърнаха с опасен изстрел на Серкан Юсеин от фаул в 65-ата минута. Малко след това Диме Димов изчисти удар на Алекс Колев от голлинията.

Четвърт час преди края Алекс Колев пропусна от страхотна позиция. Десет минути по-късно опасен удар на Мечев бе отклонен от бранител.

В продължението Алекс Колев отбеляза гол за крайното 2:0, с което се изравни с Георги Николов при най-резултатните в първенството с по 9 попадения.

Крумовград е на девета позиция с 30 точки, докато Локомотив София е на 13-а позиция с 22.

ЛОКОМОТИВ (СФ) - КРУМОВГРАД 0:2
0:1 Серкан Юсеин (19'), 0:2 Алекс Колев (90+5')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
11' Шанс за Крумовград! Александър Колев беше изведен отляво в наказателното поле и опита удар от малък ъгъл, но Александър Любенов спаси.
19'  ГООООЛ за Крумовград! Серкан Юсеин засече центриране и прати топката във вратата за 1:0.
26' Ренан Ареяш посрещна отбита топка и нанесе красив удар от въздуха, но твърде слаб и Любенов улови.
39' Първа сериозна възможност за Локо! Мики Орачев стреля от дистанция, но Георгиев се справи.
45+2' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
56' Страхотен удар на Симеон Мечев от дистанция, но Янко Георгиев плонжира и изби.
65' Много опасен изстрел на Серкан Юсеин от фаул към близката греда, но Любенов изби.
68' Алекс Колев насочи топката към вратата след пас отдясно, но Диме Димов изби от голлинията.
70' Удар от дистанция на Карлос Франса, Янко Георгиев спаси.
74' Какъв пропуск! Алекс Колев получи около точката за изпълнение на дузпа, но ударът му премина встрани след намеса на бранител.
86' Шанс за Локо! Мечев посрещна отбита топка на границата на наказателното поле, но рикошет отклони удара му от пътя към вратата.
90+5'  ГООООООЛ за Крумовград! Алекс Колев сложи точка на спора с удар в долния ляв ъгъл.
90+5' Край на мача.

Локомотив СофияЛОКО (СФ): 24. Александър Любенов, 4. Диме Димов, 2. Гонсало Кардосо, 44. Мики Орачев (77'  93. Стефан Ламбезе), 26. Красимир Милошев (К)  (46'  45. Димитър Митков), 31. Красимир Станоев, 13. Селсо Рапосо (60'   98. Стив Траоре), 21. Антони Иванов (77'  20. Диого Тешейра), 10. Валентин Николов (60' 12. Бруно Франко) , 16. Симеон Мечев, 11. Карлос Франса
Резерви: 1. Бабукар Гайе, 15. Лука Иванов, 8. Бойчо Величков, 77. Ерик Манолков,
Треньор: Данило Дончич

КрумовградКРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев, 44. Божидар Кацаров (К), 5. Матей Шимич, 18. Клайдер Машедо, 7. Момчил Цветанов  (46'  2. Джуниет Али), 91. Вячеслав Велев, 8. Ренан  (65' 30. Жак Пехливанов) , 13. Диего Рапосо (46' 77. Октай Юсеин) , 23. Димитър Тонев  (90' 3. Калоян Пехливанов) , 10. Серкан Юсеин   (87'  17. Патрик Луан), 9. Александър Колев
Резерви: 21. Благой Макенджиев, 4. Лукас Дос Сантос, 20. Джунейт Яшар, 80. Китан Василев
Треньор: Станислав Генчев

Съдия: Васимир Ел-Хатиб
Стадион: "Локомотив", София
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР