Ивет Лалова остана трета в допитването до феновете за лекоатлетка на Балканите за 2011 година. Чаровната спринтьорка събра 13317 гласа, но остана далеч зад Драгана Томашевич (Сърбия) и Биназ Услу (Турция).

Най-бързата бяла жена все пак има шанс за по-добро класиране. Гласовете на феновете са само 1/3 от общата оценка. Представителите на медиите и специалистите по лека атлетите също ще дадат своя вот и едва тогава ще бъде избрана победителката.

При мъжете също имаме състезател в топ 3. Това е Красимир Брайков, който стана балкански шампион на 400 метра и спечели старта от Европейската отборна купа в Нови Сад (Сърбия). Интересното е, че той е получил повече гласове от Мариан Опреа. Румънската звезда в тройния скок е медалист от световни и европейски първенства и има сребро от Олимпиадата в Атина през 2004-а.

Наградите ще бъдат връчени на 1 декември в Правец.