Известният футболен съдия Николай Йорданов стартира в състезанието по планинско бягане Pancharevo Night Run - третото вечерно издание на Trail Series, което се проведе в събота от 21:00 часа край езерото Панчарево. Надпреварата е част от най-голямата верига за любителско бягане в пресечена местност RunBG Trail Series.

Дистанциите бяха три - 6,3 км, 13,6 и 19. Николай Йорданов стартира на средната. Реферът завъртя две обиколки (13,6 км) за малко над 1 час, което му отреди класиране в Топ 10.

Известният съдия си направи състезанието още по-екстремно, тъй като не използва челник или фенер, а разчиташе на светлините на бегачите след себе си.

Победител в 19-километровата дистанция стана французинът Самуел Папот с време 1 час, 24 минути и 58 секунди. Номер 1 при жените бе Малина Вацкичева, която за пореден път "скри шапката" на далеч по-млади от нея бегачки.

На 13,6 км първи е Александър Димов, а при жените - Моника Филипова.