Левият защитник на Левски Майкон изрази задоволството си от представянето и развитието на отбора. Бразилецът се обърна към съотборниците си и отдаде значимото на феновете, които подкрепят помощно тима.
„Ставаме по-силни ден след ден благодарение на нашите фенове, които ни подкрепят и ни тласкат напред. Само Левски“, написа Майкон в "Инстаграм".
