Вторият отбор на Левски завърши наравно 2:2 на стадион „Георги Аспарухов“ с ФК Кюстендил в мач от 14-ия кръг на Югозападна трета лига.

Гостите поведоха още в шестата минута чрез Марио Евтимов, а в 35-та Васил Василев изравни за тима на Елин Топузаков след грешка на вратаря на ФК Кюстендил.

В 56-ата минута "сините" отново изоставаха. Точен за 1:2 Даниел Гогов. В 81-ата минута автогол на футболист на гостите доведе до равенството 2:2.

Левски II е пети в класирането с 15 точки, а ФК Кюстендил има 26 и е само на 2 точки зад лидера ОФК Костинброд.

В неделя (13 ноември) от 14:00 часа „сините“ гостуват на Надежда (Доброславци) в мач от 15-ия кръг.

Съставът на Левски II: 1. Иван Андонов (к), 2. Димитър Щерев (75 – 16. Мартин Тодорски), 3. Калоян Стрински (90 – 14. Калоян Соколов), 4. Димитър Андонов, 5. Атанас Килов, 6. Денис Динев, 7. Георги Коричков, 8. Слави Чакъров, 9. Васил Василев (90 – 15. Александър Димитров), 10. Антоан Стоянов, 11. Калоян Петков (67 - 13. Кристиян Красимиров).