Вторият отбор на Левски спечели гостуването си на Витоша (Бистрица) с 1:0 в нервен мач от 29-ия кръг на Югозападната трета лига.

Влезлият като резерва Кристиан Красимиров осигури трите точки на "сините", които са на седмото място в класирането. Той се разписа десетина минути преди края с далечен удар.

Спорът на стадион "Летище" в столицата беше доста интригуващ, като в 10-ата минута по един от футболистите на двата отбора се сбутаха. Съдията ги отстрани с червени картони. Напрежението се покачи, имаше претенции и от двете скамейки. Реферът вдигна червени картони и на треньорите - Кристиян Узунов (Витоша) и Христо Арангелов (Левски II).

Малко преди почивката Kирил Янакиев пропусна дузпа за "тигрите" от Бистрица.

Съставът на Левски II: 12. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Адриан Видинов, 5. Мартин Пасалидис, 6. Никола Бандев, 7. Виктор Добрев (90 – 17. Георги Христанов), 8. Александър Божилов, 9. Калоян Петков (90 – 14. Калоян Борунов), 10. Кристиян Йовов (70 – 15. Кристиан Красимиров), 11. Борислав Рупанов (к).