Вторият отбор на Левски победи Кюстендил с 3:2 у дома в последния си мач от полусезона в 19-тия кръг в Югозападна Трета лига.

„Сините“ поведоха с гол на Георги Атанасов в 6-та минута, но гостите успяха да изравнят след половин час игра.

Калоян Петков отново изведе Левски напред в 42-та минута. Футболистите на Кюстендил отново стигнаха до равенство в 59-та минута. В 85-та минута вратарят на „сините“ Даниел Стефанов спаси дузпа, а в добавеното време Никола Бандев донесе победата с точно изпълнение на 11-метров наказателен удар.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор ще зимува на дванадесето място в класирането с 23 точки.

Левски II: 1. Даниел Стефанов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Адриан Видинов, 5. Слави Чакъров, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (к), 8. Александър Божилов (75 – 15. Милорад Игнатов), 9. Георги Атанасов, 10. Кристиян Йовов (38 – 14. Калоян Петков), 11. Виктор Добрев (55 – 16. Кристиан Красимиров).