Вторият отбор на Левски, воден от Елин Топузаков, загуби с 1:2 гостуването на Гранит (Владая) в мач от първия кръг на Югозападна трета лига.

„Сините“ поведоха в резултата с гол на Антон Иванов в 20-ата минута, но домакините стигнаха до пълен обрат през второто полувреме.

И двата гола за Гранит бяха дело на Весислав Иванов, който първо се възползва от грешка на вратаря на Загоров и изравни, а малко по-късно бе точен от дузпа.

Във втория кръг Левски II приема Оборище (Панагюрище). Двубоят е на 13 август (събота) от 18:00 часа.

Съставът на Левски II: 12. Йоан Загоров (к), 2. Марио Дадаков, 21. Денис Динев, 15. Слави Чакъров, 5. Атанас Килов, 14. Александър Божилов, 8. Антоан Стоянов (17. Калоян Стрински, 7. Антон Иванов, 19. Преслав Бачев, 11. Борислав Рупанов.