Левски игра добре и бе равностоен на Брага, коментира защитникът на "сините" Кристиан Димитров. Той бе един от най-добрите на терена в първата среща от втория квалификационен кръг на Лига Европа, завършила 0:0.
"Искам да поздравя всички фенове от името на целия отбор. Бяхме се подготвили тактически доста добре и познавахме Брага в детайли. Изиграхме добър и равностоен мач", добави бранителят.
"Не допускаме голове и това е работа на целия отбор. Ще се постараем в следващите мачове да вкарваме. Бяхме равностойни, дадохме всичко от себе си. Оставихме всичко за реванша. Феновете ни са 12-ият играч, футболът е за тях и те ни мотивират. Ние пък трябва да бъдем умни и търпеливи в Португалия. Нищо не се знае", каза още Димитров.