ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Феновете на Левски избраха за Гол на годината шедьовъра на Асими Фрадига при равенството 1:1 с Айнтрахт (Франкфурт) в първия мач от плейофите на Лигата на конференциите.

В шестата минута на добавеното време на двубоя, игран на 24 август, французинът прати бомба в горния десен ъгъл на вратата на Кевин Трап, за да изравни за 1:1.

Попадението на Фадига спечели гласуването, проведено на официалния сайт на Левски. То започна на 15 декември и продължи днес до 19:14 часа.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Шедьовърът на Асими Фадига събра 87,72% от вота на феновете. На второ място беше избран победният гол на Марин Петков за 1:0 срещу Шкупи на 3 август, който падна в десетата минута на добавеното време. Това попадение събра 4,24% от гласовете.

Оспорвана битка за третото място водеха две изпълнения на Уелтън. В крайна сметка на почетната стълбичка с 1,55% се качи голът на бразилеца срещу Ботев (Враца) на 11 март. Попадението на лявото крило от баража за класиране за евротурнирите срещу Арда на 11 юни пък получи 1,52% от вота.