Юношите на Левски до 14 години получи купата за първото място и златните медали в столичното първенство. Възпитаниците на треньора Милен Гаджев са безапелационен победител в надпреварата, събирайки 60 точки - с 9 повече от втория Славия.

„Сините“ записаха 19 победи, допускайки само 3 равенства и 2 загуби. Талантите от Академия Левски завършиха и с най-много отбелязани голове в първенството – 113!

В мач от последния десети кръг на втората фаза в първенството Левски завърши 5:5 на стадион „Георги Аспарухов“ с Академия Септември.

Два гола за "сините" отбеляза Ернан Ангелов (б.р. - син на Емил Ангелов-Бабангида) - в 25-ата и 48-ата минути, а по един път се разписаха Денис Стоилков в шестата, Лазар Петров в 40-ата и Георги Георгиев в 42-ата минути.

Неизменна част от състава на шампионите бяха Андрей Нешев, Любен Бакърджиев, Пиер Дамянов, Денислав Василев и Денислав Димитров, които не успяха да вземат участие в днешната среща.

Съставът на Левски U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев (49– 18. Габриел Йорданов), 3. Реджеп Джугдан (49 – 14. Никола Младенов), 4. Андрей Попов, 5. Васил Гочев, 6. Георги Камбитов (к), 7. Мартин Стоянов (41 – 15. Георги Георгиев), 8. Ернан Ангелов (49 – 19. Денис Милетиев), 9. Лазар Петров (49 – 17. Денислав Борисов), 10. Томислав Петров (41 – 16. Калоян Митев), 11. Денис Стоилков (36 – 20. Даниел Траянов)