Спечелилият титлата Левски продължава с хвалебствията за шампионската фланелка, към която "сините" фенове проявяват огромен интерес и почти всеки от тях желае да се сдобие с такава. 

Екипът бе носен от играчите само срещу Лудогорец при връчването на шампионския трофей, който е под №27 в историята на клуба.

Ето какво написаха от клуба за фланелката:

„Мона Лиза“ вече няма да е най-сниманият експонат в Лувъра.

ПФК „Левски“ изказва признателност на най-известния музей в света за интереса към шампионската фланелка, която от днес може да бъде открита в централния салон като експозиция №27".