Спечелилият титлата Левски продължава с хвалебствията за шампионската фланелка, към която "сините" фенове проявяват огромен интерес и почти всеки от тях желае да се сдобие с такава.
Екипът бе носен от играчите само срещу Лудогорец при връчването на шампионския трофей, който е под №27 в историята на клуба.
Ето какво написаха от клуба за фланелката:
„Мона Лиза“ вече няма да е най-сниманият експонат в Лувъра.
ПФК „Левски“ изказва признателност на най-известния музей в света за интереса към шампионската фланелка, която от днес може да бъде открита в централния салон като експозиция №27".