Левски U17 записа единадесетият си пореден успех от началото на първенството в Елитната група след класическа победа с 3:0 над ЦСКА. Двубоят се игра на изкуствения терен на комплекс „Георги Аспарухов“, като „сините“ тотално превъзхождаха съперника си.

Николай Арахангелов откри резултата в 22-та минута след подаване на Виктор Добрев, а в 36-та минута асистира на Георги Атанасов за 2:0. Класическият резултат бе оформен от Арахангелов в самия край на първото полувреме, като завършващият пас бе на Никола Църовски.

Воденият от треньора Захари Сираков отбор е са едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 33, с 11 повече от втория Септември и третия Пирин (Благоевград).

Победата на „сините“ срещу ЦСКА бе четвърта поред от началото на сезона в отделните първенства по „Футбол 11“. 19-годишните представители на Академия „Левски“ победиха връстниците си с 3:0, Левски U15 надделя над „червените“ с 2:0, а 14-годишните сини таланти се наложиха над ЦСКА U14 с 2:1.