Юношите на Левски разбиха връстниците си от ЦСКА с 3:0 в двубой на "Герена" от първенството при 19-годишните.

Резултатът за тима на Иво Градев откри Димитър Иванов с удар отблизо в 16-ата минута, след като се възползва от пробив отдясно и успоредно центриране. В 22-ата "сините" поведоха с 2:0 с нов гол на Димитър Иванов, който се разписа, измъквайки се през центъра от отбраната на съперника. Класическото 3:0 оформи Стелиън Георгиев в 84-ата минута, след като получи топката сам вляво и простреля вратаря на ЦСКА.

Двубоят изгледаха треньорът на мъжкия отбор Георги Тодоров, доскорошният футболист, а сега помощник-треньор в Левски Живко Миланов, героят от САЩ '94 Цанко Цветанов и Валери Божинов.

С победата над "червените" Левски е убедителен лидер в класирането с 6 победи ио равенство от седем мача (19 точки), докато ЦСКА е на 11-о място с 6 точки от 5 двубоя.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)