Шампионът Левски се похвали, че феновете продължават да изкупуват абонаментни карти за новия сезон и шампионски фланелки.

До момента „сините“ фенове са си поръчали над 14 500 шампионски фланелки и над 11 000 абонаментни карти.

Ето какво написаха от клуба:

„Месецът на рекордите

Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки.

Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом – крепостта „Георги Аспарухов“.

През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели.

А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни“.