""Левски показа кой е шампионът! "Сините" смачкаха ЦСКА и на терена, и по трибуните. Благодарим Ви за подкрепата и емоциите. СИНИ ШАМПИ27НИ!", написаха от Левски и качиха няколко видеа, показващи радостта на футболистите след победата с 2:0 срещу ЦСКА.
"Момчета, само едно изречение. За първи път от много години, феновете не искаха да си тръгнат от стадиона. Това е най-голямата награда!", заяви капитанът на Левски Георги Костадинов в съблекалнята.