Юношите на Левски до 14 години победиха с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от Лудогорец в първия мач от полуфиналите в турнира за Купата на БФС. Двата гола за водения от треньора Георги Коруджиев отбор отбеляза Мариян Йовов.

Малкият син на Христо Йовов откри резултата в 50-ата минута, но гостите изравниха малко по-късно. В 65-ата минута Мариян Йовов донесе победата на „сините“.

Реваншът в Разград е на 10 април, сряда от 11:00 часа.

Както е известно, треньорът на "сините" таланти Георги Коруджиев е зет на собственика на Левски Наско Сираков и Илиана Раева.

Съставът на Левски U14: 1. Пламен Пандазиев, 2. Йоан Немчев, 4. Мартин Реджебов, 5. Христиан Захариев, 6. Росен Иванов, 7. Александър Николов, 8. Явор Кръстев, 9. Денислав Костов (41 – 11. Мариян Йовов), 10. Васил Кръстев (77 – 20. Александър Стоилов), 14. Мариян Славчев (к), 16. Владимир Речев (73 – 13. Мартин Райчев).