Левски обяви програмата за лятната си подготовка. На 10 юни "сините" ще проведат първата си тренировка за новия сезон, в който ще участват в Шампионската лига.

Заниманието ще се състои на стадион „Георги Аспарухов“ и ще започне в 18:00 часа.

Традиционните медицински изследвания на футболистите са насрочени за 10 и 11 юни.

На 14 юни шампионите пътуват за Правец, където ще проведат летния си подготвителен лагер, който ще продължи до 30 юни.

В рамките на подготовката Левски ще изиграе четири контролни срещи:

19 юни – Академик (Свищов)
23 юни – Етър (Велико Търново)
27 юни – Ботев (Враца)
30 юни – Радник (Сурдулица, Сърбия)


"Последната контрола срещу Радник ще се играе нa стадион „Георги Аспарухов“. Началните часове на контролните срещи ще бъдат обявени допълнително", добавиха от "Герена".

 подкрепя българския спорт