Юношите на Левски до 14 години отвяха с 5:1 като гост Спартак (Варна) в първата среща от 1/4-финалите в турнира за Купата на БФС. Реваншът на стадион „Георги Аспарухов“ е насрочен за 22 ноември, сряда, от 11:00 часа.

Малкият син на Христо Йовов - Мариян Йовов, откри резултата от пряк свободен удар 9-ата минута, а два гола за водения от треньора Георги Коруджиев отбор отбеляза Явор Кръстев в 27-ата и 70-ата минути. По едно попадение добавиха Румен Борисов в 45-ата и Александър Николов в 57-ата минути.

Съставът на Левски U14: 12. Александър Митев (54 – 1. Пламен Пандазиев), 2. Росен Иванов (68 – 15. Виктор Петров), 3. Мариян Славчев, 4. Мартин Реджебов, 5. Адриян Миланов, 6. Румен Борисов, 7. Александър Николов (68 – 13. Едуард Ангелов), 8. Явор Кръстев, 9. Мартин Райчев, 10. Александър Стоилов (к) (41 – 14. Йоан Немчев), 11. Мариян Йовов (54 - 16. Владимир Речев)