Дублиращият отбор на Левски, воден от Елин Топузаков, изигра първа контролна среща от подготовката си преди старта на сезона в Югозападната трета лига. "Сините" спечелиха с 2:0 срещу Гранит (Владая) на един от помощните терени на "Герена".

Winbet - победата е емоция! (18+)

Новото попълнение на Левски Нейтън Олдър дебютира със синия екип. Топузаков му даде шанс за изява и за 45 минути на терена нидерландецът остави добри впечатления. Както вече стана ясно, 20-годишният дефанзивен халф ще играе за втория отбор и от изявите му зависи дали ще бъде качен в първия тим при Станимир Стоилов.

Победата над Гранит (Владая) дойде след голове в края на двубоя. В 80-ата минута Георги Коричков откри резултата от дузпа, а пет минути преди края Кристиан Красимиров беше точен за 2:0.

Следващата контрола на Левски II е на 6 юли срещу Марек (Дупница).

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2022