Новото попълнение на Левски Стипе Вуликич обясни, че симпатизира на Барселона, а Роналдиньо му е любимец. 

23-годишният централен защитник, който "сините" привлякоха от Сампдория, даде любопитно интервю за клубната телевизия, в което разказа повече за себе си. Хърватинът се пошегува, че ако не беше станал футболист, вероятно щял да бъде астронавт, но с усмивка добави, че по-реалистичният вариант е лекарската професия.

Вуликич каза също, че най-много обича да прекарва свободното си време със съпругата и детето им. Любимото му ястие е пастата, към която се е привързал още повече по време на престоя в Италия.

Защитникът слуша поп музика, а предпочитаният му филм е „Изкуплението Шоушенк“ - екранизация по разказ на Стивън Кинг.

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт

 

 

@fclevski

Опознайте Стипе Какъв щеше да стане ако не беше футболист?

♬ POP - Camargguinho