Левски се раздели с втори футболист за деня. Както вече се разбра, Карлос Охене приключи със "сините". 

По-рано днес от "Герена" информираха и за раздялата с Рилдо.

Съобщението от Левски:

"Левски информира, че се разделя с Карлос Охене. Договорът на халфа изтича и няма да бъде подновен.

Със синия екип ганайският полузащитник изигра 69 мача и отбеляза 1 гол. Той спечели феновете с професионализма и сърцатата си игра. Охене бе част от триумфа с шампионската титла през този сезон.

ПФК Левски благодари на Охене и му пожелава здраве, щастие и много успехи в кариерата."